Železnice u Makedoniji

Stanje danas, reportaže,stare fotografije, problemi..
Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8342
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Železnice u Makedoniji

Poruka od PECELJ »

cvijic piše: 14 Maj 2024, 13:24
Tbilisi piše: 14 Maj 2024, 12:25 Vidim da je naučio lekciju da Nova Gorica nije u Hrvatskoj. Međutim, to ne znači mnogo kod ovakvog IQ lika.
Sad je dobro napravio NOVA GORICA u Makedoniji.
Jer Vi stvarno mislite da ne može da se desi greška kad imate preko 7000 objava ??? I još imate toliko godina.
Ako već stavljate neku primedbu, onda se to radi na jedan kulturan način !!!
Normalno da ću ispraviti.

cvijic
Šef stanice
Poruke: 437
Pridružen: 31 Mar 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Železnice u Makedoniji

Poruka od cvijic »

PECELJ piše: 14 Maj 2024, 17:24
cvijic piše: 14 Maj 2024, 13:24
Tbilisi piše: 14 Maj 2024, 12:25 Vidim da je naučio lekciju da Nova Gorica nije u Hrvatskoj. Međutim, to ne znači mnogo kod ovakvog IQ lika.
Sad je dobro napravio NOVA GORICA u Makedoniji.
Jer Vi stvarno mislite da ne može da se desi greška kad imate preko 7000 objava ??? I još imate toliko godina.
Ako već stavljate neku primedbu, onda se to radi na jedan kulturan način !!!
Normalno da ću ispraviti.
A po cemu smo mi to nekulturni.

Zvonac
Desetar pruge
Poruke: 25
Pridružen: 04 Jul 2023, 11:14
Kontakt:

Re: Železnice u Makedoniji

Poruka od Zvonac »

cvijic piše: 15 Maj 2024, 06:14A po cemu smo mi to nekulturni.
A ti si sad postao advokat od onog kretena aktivista 'profesora' Legaza?

cvijic
Šef stanice
Poruke: 437
Pridružen: 31 Mar 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Železnice u Makedoniji

Poruka od cvijic »

Zvonac piše: 15 Maj 2024, 18:11
cvijic piše: 15 Maj 2024, 06:14A po cemu smo mi to nekulturni.
A ti si sad postao advokat od onog kretena aktivista 'profesora' Legaza?
Ne zanima mene ni ko je kreten aktivista ni profesor.Ja samo znam da ja cesto ispravim neke podatke Peceljove postavljene i na FB,i sve bude OK,sta je ovdje problem,pitam samo kako smo i na koji nacin nekulturni,nikog nisam nazvao kretenom kao sto se vi medjusobno castite.

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8342
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Železnice u Makedoniji

Poruka od PECELJ »

G,Cvijiću , ja sam Vam se uvek zahvaljivao na pomoći !!!! Ali kad se udružite sa Igorom i na neki način ismevate kad stariji čovek slučajno pogreši , mislim da nije u redu.

Lep pozdrav i uvek me ispravljajte kad nešto pogrešim. I sami znate da nikad nisam radio na železnici, samo moj otac. To je samo penzioberska zabava i moj napor da se održi Forum.

Zvonac
Desetar pruge
Poruke: 25
Pridružen: 04 Jul 2023, 11:14
Kontakt:

Re: Železnice u Makedoniji

Poruka od Zvonac »

PECELJ piše: 15 Maj 2024, 20:17 G,Cvijiću , ja sam Vam se uvek zahvaljivao na pomoći !!!! Ali kad se udružite sa Igorom i na neki način ismevate kad stariji čovek slučajno pogreši , mislim da nije u redu.

Lep pozdrav i uvek me ispravljajte kad nešto pogrešim. I sami znate da nikad nisam radio na železnici, samo moj otac. To je samo penzioberska zabava i moj napor da se održi Forum.
@PECELJ; hvala Vam što ste umirili ovu raspravu koja nije bila vezana uz temu. G. Cvijiću se ispričavam ako se on našao uvrijeđen. A o Igoru i njegovom izigravanju budale iza besmislenih nadimaka imam loše mišljenje, jer mi nije jasno da star čovjek takvog idiota od sebe može raditi.

Pošalji Odgovor

Povratak na “Železničke pruge iz našeg okruženja nekada i sada”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 1 gost