UPOZORENJE!

Pošalji Odgovor
Korisnikov grb
ivanjz
Uber minister
Poruke: 5716
Pridružen: 30 Mar 2012, 11:18
Kontakt:

UPOZORENJE!

Poruka od ivanjz »

U ovoj temi nema potrebe da se piše o istoriji, trasama i slično jer toga ima na internetu puno i odlično obrađenog.

Cilj je pre svega da se postavljaju fotografije koje možda do sada nisu viđene.

gljeb1947
Nadzornik pruge
Poruke: 40
Pridružen: 08 Dec 2012, 22:37
Kontakt:

Re: UPOZORENJE!

Poruka od gljeb1947 »

UPOZORENJE!
Iznenađuje me poziv na ograničavanje tj da se praktično samo postavljaju fotografije bez pratećih tekstova.
No,ono što je najvažnije, napomena da je sve o trasama i istorijatu obrađeno na internetu, što, npr za Novi Sad, nikako ne stoji.
Osim toga čak i veoma referentnim i knjigama kao što je odlična Govedarovićeva knjiga o tramvajima u Srbiji, postoji niz netačnih podataka ili nedorečenosti ili pak, u tim publikacijama ima veoma malo podataka o vrstama i karakteristikam tramvaja, karakterima trasa itd.
Na internetu ćete naći veoma malo relevantnih podataka o novosadskim tramvajima. Naći ćete kada je pušten u saobraćaj, krajnje tačke linija i ništa više od toga.
Bilo bi mi kao bivšem stanovniku Novog Sada i ondašnjem đaku-korisniku tramvaja da mi gospodin ivanjz kaže gde je našao to obilje podataka.
Konačno mislim da nije potrebno ograničavati članove foruma, a ovo upozorenje sa znakom uzvika, kao prvom stavkom posta, pomalo liči na pretnju.
P.S. Nadam se da ovog puta moj post neće nestati.

Korisnikov grb
miladinb
Ložač
Poruke: 94
Pridružen: 31 Mar 2012, 07:52
Kontakt:

Re: UPOZORENJE!

Poruka od miladinb »

Pa ako znate nešto više napišite niko vam ne brani.

Sa ovim forumom inače imate malo dodirnih tačaka. što govori minimalni broj postova kojih imaš. Nadam se da ćeš se naći makar u ovoj temi i neka je sa srećom.

gljeb1947
Nadzornik pruge
Poruke: 40
Pridružen: 08 Dec 2012, 22:37
Kontakt:

Re: UPOZORENJE!

Poruka od gljeb1947 »

Recite mi ko je ivanjz - ministar zeleznica, da covek o njemu ne sme ni "a" da kaze ako nije pohvala, a da se pri tom dusebriznik ne javi?

Naravno da cu napisati nesto i o tramvajima.
A vasa opaska da cu se mozda tu naci, je samo izraz vaseg stanja duha, jer vi ste se kao nadzornik pruge spremno, dusebriznicki isturili da branite ministra. Sledi vam unapredjenje!
Samo morate znati da sam pristalica da pisem samo ako imam sta da kazem.

To koliko imam postova nista ne govori o meni. Ne secam se da je prilikom registrovanja bilo ko trazio ispunjavanje neke kvote.
Osim toga ja nemam privilegovane izvore snabdevanja fotografijama kao neki clanovi.

Korisnikov grb
miladinb
Ložač
Poruke: 94
Pridružen: 31 Mar 2012, 07:52
Kontakt:

Re: UPOZORENJE!

Poruka od miladinb »

Zapitaj se ti o sebi što ćeš uopšte na ovom forumu. Da sakupljaš fotografije? Zbog toga ti smeta što ih ivanjz potpisuje? To što pišeš samo kada ima šta da kažeš govori da nikada nemaš ništa.

Lepo bi bilo da napustiš ovaj forum zauvek! Puno bi bio bolji.

milivoj
Desetar pruge
Poruke: 10
Pridružen: 31 Mar 2012, 20:05
Kontakt:

Re: UPOZORENJE!

Poruka od milivoj »

Ovaj Qljeb ponovo vređa na forumu. Neznam koji mu je ovo put. To je očigledno čovek koji je zavidan što je forum toliko uspešan, a naručito se okomio na njegovog idejnog začetnika ivana. Verovatno dolazi sa sličnih forumu i sve čini da ovaj omalovaži i degradira.
Predlažem da se svi njegovi postovi brišu.

Mislim da je krajnje vreme da ga isključite!!!.

gljeb1947
Nadzornik pruge
Poruke: 40
Pridružen: 08 Dec 2012, 22:37
Kontakt:

Re: UPOZORENJE!

Poruka od gljeb1947 »

Svaka cast g. ivanjz na ovom prelepom i iscrpnom poklonu pre svega 27. marta, a naravno i ranije.

Korisnikov grb
ivanjz
Uber minister
Poruke: 5716
Pridružen: 30 Mar 2012, 11:18
Kontakt:

Re: UPOZORENJE!

Poruka od ivanjz »

gljeb1947 piše:Svaka cast g. ivanjz na ovom prelepom i iscrpnom poklonu pre svega 27. marta, a naravno i ranije.
Hvala gospodine gljeb1947!

Pošalji Odgovor

Povratak na “Tramvaji i žičare na bivšim ExYu prostorima”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju