Hvala na prijemu.

Pišite o svemu vezano za železnicu

Urednik: tuta

Petar Rakovica Bgd
Pružni radnik
Poruke: 4
Pridružen: 25 Apr 2016, 23:58
Kontakt:

Hvala na prijemu.

Poruka od Petar Rakovica Bgd »

Hvala na prijemu! Nadam se da cu vam biti od koristi.

Monastirly
Nadzornik pruge
Poruke: 31
Pridružen: 01 Maj 2016, 23:57
Kontakt:

Re: Hvala na prijemu.

Poruka od Monastirly »

Hvala na prijemu! Nadam sa da cu doprineti u radu ovom forumu.

Drvena
Pružni radnik
Poruke: 1
Pridružen: 04 Okt 2016, 08:40
Kontakt:

Re: Hvala na prijemu.

Poruka od Drvena »

Hvala na prijemu! Moj djed je radio na Steinbeisovoj zeljeznici...

Korisnikov grb
ivanjz
Uber minister
Poruke: 5716
Pridružen: 30 Mar 2012, 11:18
Kontakt:

Re: Hvala na prijemu.

Poruka od ivanjz »

Pozdrav za g. Vatrenu. Dobro nam došla na forum.

zeljko filipovic
Pružni radnik
Poruke: 2
Pridružen: 27 Maj 2017, 15:33
Kontakt:

Re: Hvala na prijemu.

Poruka od zeljko filipovic »

Хвала за пријем у ваше друштво. Железница је од свог постанка нераздвојна од телеграфских уређаја. Поред локомотива и возова волео бих да видим и неку фотографију телеграфских Морзеових апарата.

661-441

Re: Hvala na prijemu:

Poruka od 661-441 »

Hvala na prijemu, forum je odličan, samo da se sredi pod-forum "Tramvaji i žičare na ex-Ju. prostorima", da bude i malo diskusije, ne samo slike.

Ljubitelj sam železničke infrastrukture i tramvajskog saobraćaja u Beogradu i Srbiji.

Korisnikov grb
ivanjz
Uber minister
Poruke: 5716
Pridružen: 30 Mar 2012, 11:18
Kontakt:

Re: Hvala na prijemu.

Poruka od ivanjz »

Pozdrav za gospodina 661-441. Dobro nam došao na forum!

Korisnikov grb
Stanley
Vozovođa
Poruke: 258
Pridružen: 10 Feb 2018, 13:59
Mesto: Zagreb
Kontakt:

Re: Hvala na prijemu.

Poruka od Stanley »

Pozdrav iz Zagreba

Lijep pozdrav svim forumašima od dugogodišnjeg i neizlječivog ljubitelja željeznice. Za ovaj forum sam saznao od prijatelja Vjekoslava koji se potpisuje kao mali.paja. Neko vrijeme sam pratio forum i vidio da ima puno vrijednog materijala, vidim i neke stare znance sa drugih foruma, pa sam odlučio pridružiti se.
Smatram da je red reći nešto o sebi. Ime mi je Stanko, a za nick sam uzeo svoj nekadašnji izviđački nadimak. Rođen sam 1949. godine u Beogradu, a od 1953. živim u Zagrebu. Po struci sam diplomirani politolog, a svih 35 godina radnog staža proveo sam u Pošti. U penziji sam od 1. januara 2010.
Na prugu i vlakove sam se navukao još kao klinac u Ivanić Gradu, gdje su mi živjeli deda i baka. Otada do danas ne odvajam se od željeznice. Proputovao sam vlakom cijelu bivšu državu od Kopra i Jesenica do Bitole i Prizrena. Najdulje putovanje u Jugoslaviji bilo je 1985. godine od od Ankarana do Soko Banje, vlakom od Kopra do Aleksinca, a međunarodno od Zagreba preko Beograda do Moskve i Lenjingrada 1968.
Danas povremeno uživam u putovanjima, s prijateljima ili sam, do pojedinih željezničkih lokacija koje su mi zanimljive i koje drugi uglavnom zaobilaze. Stoga za kraj ovog kratkog predstavljanja dodajem svoju sliku i priliku iz prošlogodišnjeg posjeta Ludbregu na pruzi Varaždin - Koprivnica:
Ludbreg.JPG
Ludbreg.JPG (254.76 KiB) Pregledano 9636 puta
Serija 05 je zakon

hosdo
Pružni radnik
Poruke: 6
Pridružen: 02 Apr 2021, 17:55
Kontakt:

Re: Hvala na prijemu.

Poruka od hosdo »

Ćao svima!

Sorry if my Serbian ends here, but unfortunately I still have to learn it. I'm an Italian railfan from Friuli (Born in Udine, living in Pordenone) and my interest in the narrow gauge of Bosnia was radicated in the past. However since three years I've got a relation with a girl who's family is from Srpska Republika so I enlarged my interest in all the railway story from the area. I hope to find some answers to my questions especially about the lines around Banja Luka!

Pozdrav

Korisnikov grb
ffbikersar
Nadzornik pruge
Poruke: 38
Pridružen: 06 Maj 2021, 18:23
Mesto: Sarajevo
Kontakt:

Re: Hvala na prijemu.

Poruka od ffbikersar »

Zahvaljujem se na prijemu!

L.P.

Tarik Dreca
Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Pošalji Odgovor

Povratak na “Za naše nove članove”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 1 gost