Božićni vlak u Celju

Stanje danas, reportaže,stare fotografije, problemi..
mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1852
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Božićni vlak u Celju

Poruka od mali.paja »

Da vidmo i malo atmosfere iz vlaka.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

I za kraj putovanja Dobre Vile.

Slika

Slika

mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1852
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Božićni vlak u Celju

Poruka od mali.paja »

Stigli smo u Celje. Nisam se stigao ni pozdraviti sa svim kolegama jer sam odmah imao putnički vlak za Z.M. Uglavnom bio je jedan lijepo proveden dan (što se mene tiče, žena ima malo drugačije mišljenje). Na putovanju je bio i sin u mom društvu. Mama mu je rekla: Jesi li i ti poludio kao stari? Uglavnom dogovorio sam se sa članovma društva u Celju da ću uskoro ponovno doći kod njih i održati jedno predavanje o uzanim prugama u BiH posebno onim u Mostaru i prema jugu. Imam dosta dia pozitiva pa će biti i mala projekcija.
Par slika iz Z.M. Iza našeg vlaka je stigao Pendolino iz Maribora za Ljubljanu.

Slika

Slika

Samo što se maknuo Pendolino iz Dobove za Ljubljanu pristiže jedan starac sav išaran, GOMULKA. U prometu je još svega par komada ovih vlakova.

Slika

Slika

Slika

I od mene sa Božićnim temama je to. Moram završiti još ono putovanje dolinom Soče. Na kraju još jedanput vama koji slavite po Julijanskom kalendaru "SRETAN BOŽIĆ".

Korisnikov grb
ivanjz
Uber minister
Poruke: 5716
Pridružen: 30 Mar 2012, 11:18
Kontakt:

Re: Božićni vlak u Celju

Poruka od ivanjz »

Hvala g. malom paji na upućenim čestitkama i na lepoj reportaži koju nam je postavio. Veliko je zadovoljstvo pratiti njegova putovanja i objašnjenja koja uz to slede.

mali.paja
Direktor železnice
Poruke: 1852
Pridružen: 09 Jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: Božićni vlak u Celju

Poruka od mali.paja »

17.12.2014. točno godinu dana kasnije bio sam na božićnom vlaku u Celju ponovno. Putopis je pod imenom "Božičkov vlak". Kako ne bih prepisivao sa "zeljeznica.net" tekstove i slike stavljam link na taj putopis. Neka vas ne buni onaj "č" jer Slovenci nemaju u svojoj abcedi "ć".

http://www.zeljeznice.net/forum/index.p ... -17122014/

Pošalji Odgovor

Povratak na “Železničke pruge iz našeg okruženja nekada i sada”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta