Redovi vožnje

Sve vezano za putnički saobraćaj, međunarodni vozovi, lokali, brzi...
Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8103
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Redovi vožnje

Poruka od PECELJ »

Nismo ovo imali !!!

Bilo je predloga da se otvori nova tema "Redovi vožnje" ali se odustalo. Niko je ne pokrenu.

Mislim da kod g.Srećka Ignjatovića na njegovom sajtu http://vremeplov.ba/ ima dosta o tome.

železocestnik
Direktor železnice
Poruke: 1353
Pridružen: 03 Jul 2016, 12:07
Kontakt:

Re: Redovi vožnje

Poruka od železocestnik »

PECEL, pozdravljen,

da, kod Srećka ima puno redova vožnje. ali novijih.

Svejedno dodajem ovaj red, važeći od 1.10.1910...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

pozdrav
Darko

železocestnik
Direktor železnice
Poruke: 1353
Pridružen: 03 Jul 2016, 12:07
Kontakt:

Re: Redovi vožnje

Poruka od železocestnik »

PECELJ, pozravljen,

tek sada vidim (tema: Pruga Podlugovi-Vareš), da već imaš u arhivi red vožnje, važeći od 1.10.1910 ;)

pozdrav
Darko

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8103
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Redovi vožnje

Poruka od PECELJ »

Darko,

u ličnoj arhivi inam puno tih Redova vožnje, pa i ove iz 1910, i oni su u mojoj internoj Foto-Monografiji poređani hronološki a vezano za svaku temu , odnosno prugu.
Ja sam ranije u okviru teme postavljao više Redova vožnje ali su mi skrenuli pažnju da je dovoljan samo jedan, odakle bi se videle stanice.
Ja sam i danas istog mišljenja, da se iz Redova vožnje može puno toga saznati, posmatrajuči ih tokom vremena.

Pozdrav !!!

Korisnikov grb
PECELJ
Uber minister
Poruke: 8103
Pridružen: 01 Apr 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Redovi vožnje

Poruka od PECELJ »

OD NEDELJE 11. DECEMBRA 2022.GODINE POČINJE DA VAŽI NOVI RED VOŽNJE 2022/2023

„Srbiјa Voz“ a.d. obaveštava korisnike usluga da će od nedelje, 11. decembra 2022.god. početi primena novog Reda vožnje.
Po stupanju na snagu važenja novog Reda vožnje, planiran јe saobraćaј 2 međunarodna voza, 2 pogranična voza, 206 vozova u unutrašnjem saobraćaјu i 128 vozova iz sistema BG:VOZ.
Međunarodni voz za Bar polaziće iz stanice Zemun u 19:58 časova i iz stanice Bar za Zemun u 19:00 časova. Pored večernjeg, od 16. јuna do 17. septembra 2023. godine, u letnjoј sezoni, saobraćaće i dnevni međunarodni voz za Bar.
Između stanica Dimitrovgrad i Sofiјa saobraćaće 2 pogranična voza.
U unutrašnjem saobraćaјu predviđeno je 25 brzih Inter City i 11 Regio Expres vozova do Novog Sada, 2 Regio Expres voza do Užica, 2 Inter Regio voza do Zvornika, kao i 166 polazaka Regio vozova.
Zbog radova na infrastrukturnim kapacitetima Niš-Brestovac, niјe planiran saobraćaј vozova na relaciјama Niš-Preševo, Niš-Merdare i Niš-Leskovac.
Novi red vožnje 2022/2023 god. kao i sve komerciјalne povlastice i posebne ponude za prevoz putnika, mogu se pogledati na saјtu www.srbijavoz.rs.
„Srbiјa Voz“ a.d. će nastaviti da blagovremeno obaveštava putnike o svim servisnim informaciјama putem saјta i na društvenim mrežama.
https://w3.srbvoz.rs/redvoznje

Pošalji Odgovor

Povratak na “Putnički saobraćaj”

Ko je na vezi

Korisnika pregleda ovaj forum: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta